14 kwietnia w I LO im. KEN w Sanoku odbył się konkurs matematyczno-fizyczny dla klas ósmych i trzecich gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Kurpiel, Krzysztof Twardy i Katarzyna Birówka. Wiktoria zdobyła III miejsce. GRATULACJE!!!

dodał : Anna Ćwiąkała
16 maja, 2019
3:35 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


