W tym dniu naszą grupę przedszkolną „Oa” odwiedziła pani Agnieszka z Gminnej Biblioteki w Zarszynie, w ramach ogólnopolskiego programu pt.„Klub Czytających Przedszkoli”. Celem spotkania było: zapoznanie z zawodem bibliotekarza, rozbudzenie zainteresowania książkami, rozwinięcie potrzeby chodzenia do biblioteki. Pani Agnieszka zwracała uwagę dzieci na poznawcze walory książek, sytuacje humorystyczne, kolorowe ilustracje, podkreśliła też, że warto czytać książki. Tym samym rozpoczęliśmy całoroczny cykl zajęć czytelniczych dla najmłodszych pt.„Z Kicią Kocią w przedszkolu”. Wszyscy przedszkolacy bardzo uważnie słuchali czytanej bajki, a na końcu zostali zaproszeni do biblioteki. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania z panią bibliotekarz.

dodał : admin
7 października, 2018
6:49 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…







