W ramach Narodowego Rozwoju Czytelnictwa dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe wzięły udział w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku – Strefa Dla Dzieci. Wyjazd połączono z realizacją innowacji Lekturki spod chmurki „Podróżowanie przez czytanie”. Uczniowie zostali mile przyjęci przez panie pracujące w Strefie Dla Dzieci, które przygotowały dla nich ciekawe zajęcia. Wszyscy wyruszyli w podróż wraz z „Lokomotywą” J. Tuwima. Poznali też wiele pozycji książkowych pozwalających na zwiedzanie świata. Dziękujemy bardzo za miłe przyjęcie.

dodał : Anna Ćwiąkała
28 października, 2022
2:17 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


