16 września 2018 roku obchodziliśmy po raz pierwszy Dzień Łosia w Polsce. Inicjatorem ustanowienia tego dnia jest Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze, która działa na rzecz objęcia ochroną gatunkową polskich łosi. Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego w Posadzie Zarszyńskiej wspólnie z uczniami klas 0-2 w tym roku dołączyło po raz pierwszy do obchodów tego święta. Dzieci miały okazją do bliższego poznania jednego z najciekawszych i największych gatunków zwierząt w naszym kraju. Dziękujemy Pani Ani za zaproszenie i ciekawe zajęcia.

dodał : Anna Ćwiąkała
20 września, 2022
1:34 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


