Do testu przystąpiło siedmioro uczniów naszej szkoły. Najwyższy wynik uzyskała Ewa Gierula z kl. V uzyskując dyplom wyróżnienia – gratulujemy! Kolejno uplasowały się Emilia Rysz z kl. V, Jagoda Toczek oraz Zuzanna Olearczyk z kl. VI otrzymując dyplomy uznania. Pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy uznania. Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

dodał : Anna Ćwiąkała
20 grudnia, 2022
11:59 am
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


