Spotkanie przyrodnicze pracowników Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego w Posadzie Zarszyńskiej z przedszkolakami i uczniami klas I, II na temat „Dokarmianie ptaków zimą” oraz wspólne wykonanie kul tłuszczowych dla ptaków. Celem spotkania było propagowanie prawidłowych zasad zimowego dokarmiania ptaków, wykładanie karmy, naukę obserwacji i rozpoznawania ptaków zimujących w Polsce. Dziękujemy bardzo paniom za ciekawe zajęcia i możliwość zrobienia swojej kuli tłuszczowej.

dodał : Anna Ćwiąkała
8 lutego, 2023
2:59 pm
Clear Filters
1 czerwca 2026
Zła pogoda pokrzyżowała nasze plany…, ale dzięki kreatywności rodziców, strażaków z OSP Zarszyn i nauczycieli, obchody Dnia Dziecka przeniosły się…
1 czerwca 2026
Więcej informacji: https://www.zarszyn.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=51&dzialy=51&artykul=7244&akcja=artykul


