Z okazji Światowego Dnia Autyzmu cały kwiecień w naszej szkole odbywały się zajęcia profilaktyczne poświęcone problemom osób autystycznych. Odbył się również Tydzień Dobrych Uczynków z okazji Tygodnia Miłosierdzia. W trakcie zajęć z psychologiem i pedagogiem szkolnym uczniowie dowiedzieli się z jakimi wyzwaniami mierzą się na co dzień osoby dotknięte autyzmem oraz jak możemy im pomóc, by ułatwić im funkcjonowanie w społeczeństwie. Z kolei Tydzień Dobrych Uczynków był okazją do przypomnienia jak wiele może zdziałać dobro dla drugiego człowieka. Wspomniane wydarzenia odbyły się z inicjatywy pani pedagog Sabiny Bańczak wraz z wolontariatem szkolnym, pani psycholog Doroty Tomczewskiej oraz Szkolnego Koła Caritas pod opieką pani Lucyny Gburyk.

dodał : Anna Ćwiąkała
9 maja, 2024
11:05 am
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


