W dniu 04.05.2026 r. uczniowie z klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyli w wyjeździe do Sanockiego Domu Kultury, gdzie obejrzeli spektakl pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” w wykonaniu Teatru Nowoczesnego z Krakowa. Przedstawienie dostarczyło młodym widzom wielu pozytywnych emocji, a także było okazją do rozwijania wrażliwości na sztukę teatralną. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów i aktywnie reagowali na wydarzenia na scenie.

dodał : Anna Ćwiąkała
8 maja, 2026
11:21 am
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


