W dniu 04.05.2026 r. uczniowie z klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyli w wyjeździe do Sanockiego Domu Kultury, gdzie obejrzeli spektakl pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” w wykonaniu Teatru Nowoczesnego z Krakowa. Przedstawienie dostarczyło młodym widzom wielu pozytywnych emocji, a także było okazją do rozwijania wrażliwości na sztukę teatralną. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów i aktywnie reagowali na wydarzenia na scenie.

dodał : Anna Ćwiąkała
8 maja, 2026
11:21 am
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


