W czerwcu grupa uczniów z klas III, IV i V odwiedziła Park Rozrywki w Krośnie- ParkMani. Wiele atrakcji, piękna pogoda sprawiły, że dzieci wróciły uśmiechnięte i zadowolone po dniu pełnym wrażeń. Dzieci z klasy ll wyruszyły do parku w Posadzie Zarszyńskiej. Odbyły spacer ścieżką edukacyjno – przyrodniczą. Pogoda sprawiła, że można było podziwiać piękną florę i faunę zarszyńskiego parku. Atrakcją wyprawy było niewątpliwie wspólne ognisko, pieczenie kiełbaski, chleba i ziemniaków. Po posiłku rozpoczęły się zabawy: babington, hula-hop, rysowanie kredą i inne, ale najwięcej emocji wywołał mecz piłki nożnej. Dzień był udany, pogoda dopisała, wszyscy z piosenką na ustach chociaż zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do szkoły.

dodał : Anna Ćwiąkała
23 czerwca, 2021
9:18 pm
Clear Filters
26 czerwca 2026
Piątek, 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2025/2026. Na uroczystej akademii Pani Dyrektor podziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom,…
26 czerwca 2026
Grupa Aktywni Błękitni po raz ostatni w tym roku szkolnym włączyła się do akcji wysiania łąki kwietnej. Do działania zaangażowaliśmy…


