Spotkanie przyrodnicze pracowników Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego w Posadzie Zarszyńskiej z przedszkolakami i uczniami klas I, II na temat „Dokarmianie ptaków zimą” oraz wspólne wykonanie kul tłuszczowych dla ptaków. Celem spotkania było propagowanie prawidłowych zasad zimowego dokarmiania ptaków, wykładanie karmy, naukę obserwacji i rozpoznawania ptaków zimujących w Polsce. Dziękujemy bardzo paniom za ciekawe zajęcia i możliwość zrobienia swojej kuli tłuszczowej.

dodał : Anna Ćwiąkała
8 lutego, 2023
2:59 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


