Święto Wszystkich Świętych, to czas, w którym odwiedzamy groby i wspominamy tych, którzy od nas odeszli. Kultywując polską tradycję odwiedziliśmy miejscowy cmentarz, gdzie Samorząd Uczniowski i dzieci z wszystkich klas uczcili pamięć min. Zbiorowej mogiły żołnierzy czechosłowackich z okresu II wojny światowej, Mogiły upamiętniającej ofiary faszyzmu z lat 1939-1945, Uczestników Powstania Listopadowego i Styczniowego, ważnych postaci z terenu Zarszyna oraz śp. pracowników szkoły odmawiając w skupieniu modlitwę i zapalając znicze.

dodał : Anna Ćwiąkała
2 listopada, 2021
8:46 am
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


