W dniu 30 listopada w naszej szkole odbył się apel poświęcony przedstawieniu działalności Szkolnego Klubu Mediatorów Rówieśniczych społeczności szkolnej. Uczennice klasy 6, aktywnie działające jako mediatorki rówieśnicze przygotowały symulację mediacji rówieśniczej oraz mini quiz wiedzy o mediacji. Ideę mediacji rówieśniczej oraz dotychczasową działalność klubu przybliżyła Justyna Haduch – opiekun Szkolnego Klubu Mediatorów Rówieśniczych. Pamiętajmy, że konflikty można rozwiązywać w sposób pokojowy, z zachowaniem wzajemnego szacunku.

dodał : Anna Ćwiąkała
5 grudnia, 2022
1:22 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


