Piątek, 23 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie z utęsknieniem. To bowiem ostatni dzień roku szkolnego 2022/2023.
Pani Dyrektor podziękowała za ciężką pracę wszystkim uczniom i nauczycielom. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy „Ucznia na medal” za otrzymanie promocji, duża grupa otrzymała świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę i zaangażowanie.
W tym również dniu pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów. W uroczystości uczestniczyli Pani Wójt Gminy Zarszyn Magdalena Gajewska, Inspektor do spraw oświaty Pani Agnieszka Jakiel, Ks. Proboszcz Zdzisław Babiarz, Rodzice, Przewodnicząca Rady Rodziców, Nauczyciele, Emerytowani Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły. Uczniom wręczono świadectwa, dyplomy oraz nagrody książkowe, rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Siódmoklasiści mile pożegnali swoich starszych kolegów i przekazali im drobne upominki wykonane samodzielnie na drukarce 3D w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Absolwenci otrzymali również statuetki od Rady Rodziców.