W lutym uczniowie klas IV – VIII wraz z nauczycielami wybrali się na lodowisko do Sanoka i Rymanowa Zdroju. Celem wyjazdów było wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz nauka i doskonalenie indywidualnych umiejętności jazdy na łyżwach.

dodał : Anna Ćwiąkała
16 lutego, 2023
1:22 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


