Uczniowie klas I-III oraz oddziały przedszkole włączyły się w obchody Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu oraz wzięli udział w ”Niebieskich Igrzyskach”. Celem „Niebieskich Igrzysk” było zwiększenie wrażliwości i świadomości uczniów na temat autyzmu, rozwijanie i wzmacnianie więzi między dziećmi poprzez konkurencje drużynowe, doskonalenie sprawności motorycznych oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu. Igrzyska pokazały, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości, służyły integracji oraz rozwianiu i wzmacnianiu więzi. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami i otrzymali medale.

dodał : Anna Ćwiąkała
30 kwietnia, 2024
2:30 pm
Clear Filters
15 czerwca 2026
W marcu 2026 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Wzięło w nim udział 30 uczniów od…
15 czerwca 2026
28 maja naszą szkołę odwiedził podróżnik z grupy ,,trzask.pl’’., pan Dariusz Rochecki, który podzielił się z nami wspomnieniami z wyprawy…


