Uczniowie klas I-III oraz oddziały przedszkole włączyły się w obchody Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu oraz wzięli udział w ”Niebieskich Igrzyskach”. Celem „Niebieskich Igrzysk” było zwiększenie wrażliwości i świadomości uczniów na temat autyzmu, rozwijanie i wzmacnianie więzi między dziećmi poprzez konkurencje drużynowe, doskonalenie sprawności motorycznych oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu. Igrzyska pokazały, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości, służyły integracji oraz rozwianiu i wzmacnianiu więzi. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami i otrzymali medale.

dodał : Anna Ćwiąkała
30 kwietnia, 2024
2:30 pm
Clear Filters
22 czerwca 2026
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kuriera Jana Łożańskiego w Zarszynie informuje, że w dniu 30 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 odbędzie…
22 czerwca 2026
Dyrekcja szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla klas 0c – VIII w naszej szkole odbędzie się w…


