Wszyscy powinniśmy znać podstawowe przepisy i zasady bezpieczeństwa, a także wiedzieć, do jakich służb zwrócić się w razie potrzeby. Dlatego też co roku gościmy w naszej szkole policjanta. W tym roku 10 września odwiedził nas aspirant Krzysztof Szajna z komisariatu w Besku. Opowiedział przedszkolakom oraz uczniom I-III o swojej pracy. Ponadto zapoznał ich z przepisami ruchu drogowego i podstawowymi znakami. Ciekawym punktem spotkania była bajka, pt. „Pan Poli”, którą dzieci obejrzały w celu utrwalenia bezpiecznych zachowań. Na zakończenie dzieci mogły zadać naszemu gościowi pytania oraz wręczyć w ramach podziękowań własnoręcznie wykonane prace. Bardzo dziękujemy panu policjantowi za spotkanie.

dodał : Anna Ćwiąkała
13 września, 2019
9:21 am
Clear Filters
11 czerwca 2026
W dniu 08.06.2026 r. odbyła się w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2025/2026. Gratulujemy Ewie Gieruli…
11 czerwca 2026
W dniu 29 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 mieli okazję bliżej poznać ofertę edukacyjną kolejnych szkół ponadpodstawowych, uczestnicząc w…


